Anasayfa  |   İletişim  | AR
İslâmî İlimler Fakültesi
YÖK ATLAS
İslami İlimler % 100 Burslu
İslami İlimler % 50 Burslu
İslami İlimler % 25 Burslu
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerimiz BAE Üniversitesi Yaz Dil Kursundan Döndüler
Haber Etkinlik Arşivi
İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerimiz BAE Üniversitesi Yaz Dil Kursundan Döndüler

    Geçtiğimiz yıl Kuveyt ve Suudi Arabistan’a iki ayrı gurup halinde giden İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerimizden bir grup bu yıl dil eğitimi için Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitti. 

    Lüks öğrenci yurdunda kalan, Modern Arapça dersleri yanında bölgenin tarihî ve coğrafî mekânları hakkında yerinde bilgi alan öğrencilerimize hocaları Mısır asıllı Alaa Abdullah hanım eşlik etti. 

    17 Eylül Salı günü yapılan sertifika töreninde kurs hocaları ile öğrencilerimiz arasında duygusal anlar yaşandı. Öğrenciler adına teşekkür konuşması yapan Ayşenur Meylani, benzer kursların devam etmesi temennisinde bulundu. Ücretsiz son derece sağlıklı ve modern araçlarla donanımlı Eğitim Merkezinde gönüllü eğitmenlerin cana yakın yaklaşımını unutmayacaklarını ifade etti. Kurs yetkilileri de öğrencilerin başarılarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 

    Üniversitemiz ve Birleşik Arap Emirlikleri Üniversitesi arasında imzalanan anlaşma gereği, Birleşik Arap Emirlikleri el-Ayn şehrinde 17 Ağustos-17 Eylül tarihleri arası bir ay süren İleri Arapça Kursuna katılan on beş bayan öğrencimiz, başarılı bir Yaz Dil Kursu ardından 18.09.2013 Çarşamba günü İstanbul’a döndüler.
        • http://iif.fsm.edu.tr/resimler/upload/Islami-Ilimler-Fakultesi-Ogrencilerimiz-BAE-Universitesi-Yaz-Dil-Kursundan-Donduler-1190913.jpg
    İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerimiz BAE Üniversitesi Yaz Dil Kursundan Döndüler

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi